En İyi 10 Düğün WordPress Teması

253

WordPress siteniz için bir düğün teması mı arıyorsunuz? Düğün web siteleri için, etkinliğin en güzel anlarını sergileyecek bir temaya ihtiyacınız var. Bu yazıda, kullanabileceğiniz en iyi düğün temalarından bazılarını seçtik.

WordPress ile Düğün Temalı İnternet Sitesi Yapmak

WordPress, aile blogları, etkinlikler ve düğün web siteleri oluşturmak için popüler bir seçimdir. Temelde kullanımı ve yönetmesi çok kolaydır.

WordPress.org’u kullanmanızı öneririz, çünkü size tüm WordPress özelliklerini kutudan çıkarma özgürlüğü sunar.

Kendinden barındırılan bir WordPress web sitesini başlatmak için bir alan adı ve bir WordPress barındırma hesabına ihtiyacınız olacaktır.

1. Ultra

WordPress Hocasi En İyi 10 Düğün WordPress Teması

Ultra, her tür web sitesi için hazır tasarımlar da dahil olmak üzere çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Düğün web siteleri için güzel bir şablon içerir, tam ekran arka plan resimleri ve şık bir tipografi içerir.

Gelin ve damat, güzel fotoğraf galerileri ve bir RSVP bölümü tanıtmak için hikayemiz bölümünü içeriyor. Web sitenizi kurmak için güçlü bir sürükleyip bırakma sayfası oluşturucu ve süper kolay tema seçenekleri paneli ile birlikte gelir.

2. Just Married

WordPress Hocasi En İyi 10 Düğün WordPress Teması

Just Married, muhteşem bir WordPress düğün teması. Tam ekran arka plan resimleri, tek bir sütun ana sayfası ve çarpıcı resim galerileri ile zarif bir tasarıma sahiptir.

Özel renkler içerir ve 4 renk şeması ile birlikte gelir. İçinde ayrıca groomsmen, nedime, konaklama, rezervasyon, iletişim formu ve daha fazlasını eklemek için bölümler bulacaksınız.

3. Meridian Wedding

WordPress Hocasi En İyi 10 Düğün WordPress Teması

Meridian Wedding, şık bir düzen ve yerleşik özel özelliklere sahip güzel tasarlanmış bir WordPress teması. Ana sayfasında şanslı çiftin fotoğraflarını RSVP’ye ve hediye kayıt defterine çağrı yapmak için harekete geçirici düğmelerle birlikte gösteren tam genişlikte bir kaydırıcı bulunuyor.

Güzel fotoğraf galerileri, RSVP formu, yer, tarih ve eksiksiz olay zamanlama sistemi içerir. Kurduğunuz gibi web sitenizin canlı önizlemesini görebileceğiniz tema özelleştiricisi ile kurulumu kolaydır.

4. Inspiro

WordPress Hocasi En İyi 10 Düğün WordPress Teması

Inspiro kalıcı bir izlenim yaratmak için tasarlanmış bir WordPress teması. Fotoğraf, video ve düğün web siteleri için mükemmeldir. Güzel video ve fotoğraf galerileri, tam ekran video arka planları ve fotoğraflar ve videolar için ışık kutusu açılır penceresi desteği içerir.

Düğün web siteleri için bir tane de dahil olmak üzere 1 tıkırtı yükleyici ve 5 hazır düzenleri ile birlikte gelir. Sayfalarınızı düzenlemek için basit bir sürükle ve bırak sayfası oluşturucu ile birlikte gelir. Tüm tema seçenekleri, canlı özelleştirici kullanılarak kolayca kurulabilir.

5. Amore

WordPress Hocasi En İyi 10 Düğün WordPress Teması

Amore, web sitenizi çarpıcı hale getirmek için güzel bir tasarıma sahip şık bir WordPress düğün teması. Ana sayfasında, animasyonlu etkinlik geri sayımı ile tam ekran kaydırma çubuğu bulunur.

Özelleştirmeniz kolaydır ve istediğiniz herhangi bir renk düzenini yaratmanıza ve kullanmanıza olanak tanır. Tüm tema seçenekleri, tema özelleştirici kullanılarak ayarlanabilir. Ayrıca, kendi özel düzenlerini oluşturmak için sürükleyip bırakan sayfa oluşturucu ile birlikte gelir.

6. Lense

WordPress Hocasi En İyi 10 Düğün WordPress Teması

Lense düğün web siteleri için mükemmel kılan eşsiz bir tasarıma sahip bir WordPress fotoğraf temasıdır. Ana sayfasında yatay kaydırma özelliğine sahip güzel bir fotoğraf galerisi bulunmaktadır. Ayrıca sütunlar, ızgara türleri, kaydırıcılar ve slayt gösterilerine fotoğraf eklemenize izin verir.

Galerilerinizin her biri için farklı ayarlara sahip olabilirsiniz. Sınırsız renkler, özel widget’lar, eşsiz mobil deneyim ve kolay özelleştirme vardır.

7. Emma

WordPress Hocasi En İyi 10 Düğün WordPress Teması

Emma zarif ve mütevazı bir WordPress düğün teması. Berrak tipografi, güzel renkler ve tam ekran görüntüleri içeren bu tema, güzel bir düğün web sitesi için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Kayıt, sosyal paylaşım ve Instagram özelliklerini eklemek için bir RSVP formu ve ücretsiz eklentileri de içerir. Çeviri hazırdır ve demo verileri içeren kolay kurulum içerir.

8. Selfie

WordPress Hocasi En İyi 10 Düğün WordPress Teması

Selfie WordPress düğün teması için mükemmel bir seçimdir. Fotoğrafları güzelce sergilemek üzere tasarlanan bu tema, tüm cihazlarda çarpıcı görünen güzel bir düzenle birlikte geliyor.

Katlanabilir bir gezinme ve kenar çubuğu, hem mobil hem de masaüstünde yoldan çıkıyor. Dokunmatik etkin galerilere sahip ayrı bir blog bölümüne de sahiptir. Tema kurulumu oldukça basit ve çoğu seçenek kutudan çıkıyor.

9. Nayma

WordPress Hocasi En İyi 10 Düğün WordPress Teması

Nayma, düğün web siteleri de dahil olmak üzere birden çok amaçla tasarlanmış tasarımlar içeren çok amaçlı bir WordPress teması. Bu düğün şablonu düğün ilanıyla birlikte büyük bir tam ekran görüntü sunar.

Farklı bölümler, muhteşem fotoğraf galerileri için güzel paralel arka plan efektleri ve zaman, mekan, program ve daha fazlası gibi etkinlik ayrıntılarını görüntülemek için bir alana sahiptir. Süper kullanımı kolaydır ve tasarımınızı ayarlamak için sürükleyip bırakabilecek modüller ile birlikte gelir.

10. Wedding Band

WordPress Hocasi En İyi 10 Düğün WordPress Teması

Wedding Band basit özellikleri ve daha kolay kurulum ile ücretsiz bir WordPress düğün teması. Üst kısımda muhteşem genişlikli kayar kapak ve ardından farklı bölümler bulunur.

Tüm tema seçeneklerinin, canlı tema özelleştiricisini kullanarak kurulumu kolaydır. Ayrıca iletişim formunu ekleme ve herhangi bir WordPress sayfa oluşturucu eklentisi ile kullanabileceğiniz tam genişlikte bir sayfa şablonu ekleme stili içerir.